ЄС виділить Україні €100 млн для підвищення енергоефективності

1548

Завданням такого фонду є не тільки розробка продуктів, але і моніторинг реформи та її результатів

Наповнення Фонду енергоефективності у розмірі €100 млн запропонували європейський комісар з питань політики сусідства та розширення Йоханнес Хан, керівник групи підтримки України в Єврокомісії Пітер Вагнер, голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, голова Євроради Дональд Туск.

Коли ми бачимо 80 млрд грн в бюджеті на субсидії і 800 млн грн на «теплі кредити », то розуміємо, що бюджетні пріоритети країни вимагають корекції. Краще один раз інвестувати в те, де можна економити багато років, – кажуть ініціатори створення Фонду.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi.

На сьогоднішній день для країни важливо, щоб Фонд енергоефективності мав результат на рівні країни, а не просто зменшив рахунки домогосподарств. Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко. Фонд необхідний для того, щоб знайти кошти на фінансування програм енергоефективності.

Крім того, держава фінансує Фонд з бюджету, тому хоче, щоб кошти з донорського фонду йшли безпосередньо на рахунок громадянина. Для цього потрібно підготувати близько 40 різних нормативних актів, створити бази будинків, аудиторів, сертифікатів, методику моніторингу.

- РЕКЛАМА -
  •  


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here