Житомирський бронетанковий завод на “Зброя та безпека – 2018” представив нову БМП-М1С (фото)

8299
Фото: Владислав Христофоров
БМП-М1С Фото: Владислав Христофоров

На виставці “Зброя та безпека – 2018”, Житомирський бронетанковий завод, що входить до складу концерну “Укроборонпром”, представив БМП-М1С.

Повідомляє Національний промисловий портал.

БМП-М1С – це добре опрацьована модернізація відомої у всьому світі БМП-1.

 • БМП призначена для транспортування особового складу мотострілецьких підрозділів на поле бою, підвищення його мобільності, озброєності та захищеності на полі бою, а також для сумісних дій разом з танками.

  БМП-М1С оснащена бойовим модулем “Стилет” з 30-мм гарматою 2А42 та двома установками ПТРК “Бар’єр-212”. Також модуль оснащений кулеметом калібру 7.62 та системою управління вогнем “Синтез”.

  Бойова машина отримала німецький двигун Deutz 2013 L6 V4 та може розвивати швидкість до 70 км/год землею, або 7.5 км/год на плаву.

  Маса БМП дорівнює 15.5 тоннам. Екіпаж складається з трьох осіб та ще восьми десантників.

  Конструктори ЖБТЗ збільшили висоту десантного відсіку, що значно покращило умови перебування солдат всередині бойової машини. Було додано нові оглядові віконця для водія та встановлено протиосколочний захист гусениці.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.