Завод “Кузня на Рибальському” відремонтує двигуни для українського військового корабля

4320
 • 1 жовтня цього року заводом «Кузня на Рибальському» отримано 22,9 мільйонів гривень передплати за ремонт двигунів українського військового корабля.

  Інформацію про це, як повідомляє Defense Express, оприлюднено виданням «Економічна правда» з посиланням на голову експертної організації StateWatch Гліба Канєвського.

  Гліб Канєвський стверджує, що така інформація знаходиться на офіційний портал використання публічних фінансів. Згідно з його даними угода з київським підприємством підписана у вересні 2018 року. Гроші перераховані військовою частиною А0456 військово-морських сил України.

  Варто зазначити, що на порталі публічних закупівель Prozorro така угода відсутня. Тому остаточна сума, яку завод має отримати з бюджету, не відома.

  «Те, що бюджетний договір відсутній на Prozorro говорить про виконання ремонтних робіт в рамках секретного державного замовлення», – вважає Канєвський.

  Нагадаємо, минулого року завод «Кузня на Рибальському» отримала контракт на 14,5 млн гривень, від тієї ж військової частини, на доковий ремонт фрегата «Гетьман Сагайдачний».