Завод ім.Малишева прийме участь у ремонті танків Т-80УД пакистанської армії

3443
Фото: defence.pk

Спеціалісти заводу імені Малишева почали роботи з модернізації парку танків Т-80УД у Пакистані

У 1997-1999 роках завод імені Малишева поставив до Пакистану 320 основних бойових танків Т-80УД. Через декілька років в Пакистані була створена база обслуговування танків цього класу. Під час створення заводу були побудувані споруди, поставлене спеціальне обладнання, стендове господарство, інструменти, технології ремонту танків Т-80УД. Пройшло майже 20 років і данні танки потребують планового ремонту.

Ремонт проводитимуть фахівці з Пакистану: вони планують самостійно ремонтувати танки, які закупили у України. Вітчізняні фахівці виступають в ролі консультантів та координаторів цього проекту. У проекті братиме участь збірна команда фахівців всіх українських підприємств, продукція яких була поставлена в рамках контракту з Пакистаном. Повідомляє Національний промисловий портал.

Українські спеціалісти місяць тому вже відвідували Пакистан та обрали перші п’ять машин, що пройдуть ремонт.

У наступному році вузли розберуть, повністю продефектують, перевірять на працездатність, складуть дефектну відомість запасних частин, що не підлягають відновленню. Пакистан закупить у нас необхідні запчастини, а паралельно відбуватиметься відновлення працездатних вузлів, їх складання та встановлення на машини. Ймовірно в 2019 році перші танки вийдуть на стадію ремонту, – каже Максим  Коновалов, заступник комерційного директора ДП «Завод імені В.А. Малишева». – Після обкатки танки надійдуть у війська.

Ремонтні роботи на 320 машинах триватимуть найближчі кілька років. Цей проект дасть підприємству можливість поставляти запасні частини вузлів, які не підлягають відновленню, плюс дуже важлива і постійна присутність нашого підприємства на ринку. Я думаю, що після цього проекту наші партнери з Пакистану можуть перейти на тій же ремонтній базі до капітального ремонту танків «Аль Халід», які оснащені нашої силовою установкою, – підкреслив Максим Коновалов.

 • Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що ДК «Укрспецекспорт» поставлятиме до Пакистану танкові приціли та ремонтуватиме Т-80УД.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.