Візит військових аташе на ДП “Житомирський бронетанковий завод” (фото+відео)

5283

Київська асоціація військових аташе відвідала ДП “Житомирський бронетанковий завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, та ознайомилась з військовою технікою Концерну та її виробництвом.

Візит військових дипломатів  організований Департаментом воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України за підтримки ДК “Укроборонпром”. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укроборонпрому.

Заступник генерального директора з розвитку Концерну Артур Херувімов представив військовим аташе результати роботи всього “Укроборонпрому” за 2016 рік та презентував набуття українським ОПК нових компетенцій, зокрема це стосується безпілотної військової техніки. “Укроборонпром виготовляє конкурентоспроможну та якісну військову техніку, ми також готові до співпраці та розвитку нових проектів з ОПК інших країн”, – підсумував Артур Херувімов. Подібні заходи дозволяють розшири рамки міжнародної співпраці в оборонній сфері, а також розширити географію ринків  збуту.

Виробничі цехи підприємства, системну роботу, здійснення капітального ремонту техніки, серійне виробництво корпусів для бронемашин та розробку нової техніки представив директор ДП “Житомирський бронетанковий завод” Михайло Мосін.

 • Інтерес військових аташе викликали розроблені на підприємстві варіанти модернізації БМП ТА БТР: БМП-1УМ, БМП – 1МУМ (з бойовим модулем “СТИЛЕТ”), БТР-70Д з двигуном GM-6,2. Особливу увагу приділили ознайомленню з цілою лінійкою розроблених та виготовлених на заводі бойових модулей для бронетехніки.  У складі делегації працювали представники з Австрії, Білорусі, В’єтнаму, Іраку, Ірану, Казахстану, Китаю, Кореї, Латвії, Литви, Румунії, Словаччини,  США, Туркменістану, Угорщини, Франції, Чехії, Швейцарії, ЕС, НАТО.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.