В Україні побудують новий завод боєприпасів за стандартами НАТО

2468

Значна частина коштів від перевиконання бюджету буде направлена ​​на посилення сектора оборони і безпеки, заявив Президент Петро Порошенко під час засідання Ради національної безпеки і оборони. Глава держави вніс пропозицію про будівництво заводу боєприпасів.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на inforesist.org

«Ми домовилися з представниками силових відомств, Урядом і прийняли рішення про направлення значної частини перевиконання бюджету на сектор оборони і безпеки. Для нас на сьогоднішній день розвиток Збройних Сил України, розвиток інших правоохоронних органів надзвичайно важливо. Упевнений в тому, що це сьогодні відповідає тим пріоритетам, які ми маємо в забезпеченні оборони нашої держави», – цитує Порошенка прес-служба.

Як один із напрямів використання коштів Президент запропонував налагодити виробництво боєприпасів з вітчизняної сировини.

«Мною внесено пропозицію про будівництво заводу боєприпасів. Впровадження новітніх технологій в повній відповідності до стандартів НАТО забезпечить сумісність боєприпасів, що випускаються за основними калібрів», – сказав він відзначивши, що на реалізацію цього завдання заплановано виділити 1 млрд 400 млн гривень.

«Це дасть можливість не просто складувати боєприпаси, а забезпечити виготовлення боєприпасів вже з вітчизняної сировини. Ми, відповідно, повинні відновити ті потужності, які були в Україні до початку окупації Російською Федерацією. Я ставлю цю позицію як один із перших пріоритетів», – підкреслив Глава держави.

- РЕКЛАМА -
  • За його словами, серед іншого 1 млрд 600 млн гривень будуть спрямовані на закупівлю новітнього озброєння і військової техніки. «У тому числі буде налагоджено виробництво нової бронетехніки, включаючи танки «Оплот», налагоджено виробництво новітніх ракет і інших позицій, які дозволять нам значно поліпшити і посилити можливості нашої оборони», – зазначив Петро Порошенко.

    Крім того, Президент поставив завдання посилити системи радіоелектронної боротьби, системи новітніх модернізованих безпілотних літальних апаратів, а частина фінансування направити на антіснайперскіе комплекси, адже саме диверсійні групи на сьогоднішній день створюють серйозну небезпеку захисникам суверенітету і територіальної цілісності України.

    «Упевнений в тому, що ці кошти повинні бути виділені зараз, тому що це значно підвищує ефективність дій підрозділів, в тому числі тих, хто знаходиться на лінії зіткнення. Де-факто ми будемо мати можливість бачити, чути і протидіяти російської агресії», – резюмував Глава держави.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.