В Україні побудують новий завод боєприпасів за стандартами НАТО

3006

Значна частина коштів від перевиконання бюджету буде направлена ​​на посилення сектора оборони і безпеки, заявив Президент Петро Порошенко під час засідання Ради національної безпеки і оборони. Глава держави вніс пропозицію про будівництво заводу боєприпасів.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на inforesist.org

«Ми домовилися з представниками силових відомств, Урядом і прийняли рішення про направлення значної частини перевиконання бюджету на сектор оборони і безпеки. Для нас на сьогоднішній день розвиток Збройних Сил України, розвиток інших правоохоронних органів надзвичайно важливо. Упевнений в тому, що це сьогодні відповідає тим пріоритетам, які ми маємо в забезпеченні оборони нашої держави», – цитує Порошенка прес-служба.

Як один із напрямів використання коштів Президент запропонував налагодити виробництво боєприпасів з вітчизняної сировини.

«Мною внесено пропозицію про будівництво заводу боєприпасів. Впровадження новітніх технологій в повній відповідності до стандартів НАТО забезпечить сумісність боєприпасів, що випускаються за основними калібрів», – сказав він відзначивши, що на реалізацію цього завдання заплановано виділити 1 млрд 400 млн гривень.

«Це дасть можливість не просто складувати боєприпаси, а забезпечити виготовлення боєприпасів вже з вітчизняної сировини. Ми, відповідно, повинні відновити ті потужності, які були в Україні до початку окупації Російською Федерацією. Я ставлю цю позицію як один із перших пріоритетів», – підкреслив Глава держави.

 • За його словами, серед іншого 1 млрд 600 млн гривень будуть спрямовані на закупівлю новітнього озброєння і військової техніки. «У тому числі буде налагоджено виробництво нової бронетехніки, включаючи танки «Оплот», налагоджено виробництво новітніх ракет і інших позицій, які дозволять нам значно поліпшити і посилити можливості нашої оборони», – зазначив Петро Порошенко.

  Крім того, Президент поставив завдання посилити системи радіоелектронної боротьби, системи новітніх модернізованих безпілотних літальних апаратів, а частина фінансування направити на антіснайперскіе комплекси, адже саме диверсійні групи на сьогоднішній день створюють серйозну небезпеку захисникам суверенітету і територіальної цілісності України.

  «Упевнений в тому, що ці кошти повинні бути виділені зараз, тому що це значно підвищує ефективність дій підрозділів, в тому числі тих, хто знаходиться на лінії зіткнення. Де-факто ми будемо мати можливість бачити, чути і протидіяти російської агресії», – резюмував Глава держави.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.