В Україні планують налагодити виробництво карабінів M4

2365
telegraf.com.ua

Державне підприємство «Укроборонсервіс», що входить до складу ДК «Укроборонпром» спільно з американською компанією «Aeroscraft» планує розпочати виробництво стрілецької зброї за стандартами НАТО в Україні про це повідомляє military-informant.com

Першим проектом стане M4 WAC47. Українські збройні сили можуть отримати карабіни M4 WAC47 калібру 7,62х39 і магазином на 30 пострілів.

Такі домовленості є результатом підписаного Меморандуму про співпрацю між двома компаніям. Про це заявили на прес-конференції заступник генерального директора з авіабудування та виробництва ГК «Укроборонпром» Володимир Коробов, засновник компанії «Aeroscraft» Ігор Пастернак і глава ДП «Укроборонсервіс» Сергій Микитюк.

- РЕКЛАМА -
 • «Першою зброєю, відповідно до пілотного проекту, який буде виготовлено в Україні стане автоматична гвинтівка М4 моделі WAC47.

  Виготовлення зброї за стандартом НАТО є важливою частиною розвитку і реформування українського ОПК », – повідомив Сергій Микитюк.

  Заступник глави ГК «Укроборонпром» Володимир Коробов зазначив, що перехід на міжнародні стандарти НАТО є частиною стратегії реформування та розвитку вітчизняного ОПК. Півроку тому ми вперше її представили, а вже сьогодні ми починаємо виробництво натовської зброї для української армії.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here