Укроборонпром виробляє 78% компонентів для військової техніки України

2025

У 2016 році Укроборонпром підключив до програми імпортозаміщення близько 400 підприємств усіх форм власності по всій Україні, які виробляють понад 1700 заміщених вузлів, агрегатів і комплектуючих виробів.

Зокрема, в бронетанкової галузі вже 87% деталей виробляються в Україні і тільки 13% – закуповується в західних країнах. Про це повідомляє прес-служба держконцерну. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу концерну

Відзначається, що на початку війни тільки 55% компонентів для військової техніки і зброї вироблялося в Україні, 10% імпортувалися із західних країн, 35% – з РФ. У другій половині 2014 року Укроборонпром повністю зупинив співпрацю з Росією. В Україні зосереджено 78% виробництва, в інших країнах – 22%.

Яскравий приклад кооперації – нові бронемашини Дозор-Б, у виробництві яких беруть участь 17 підприємств-учасників концерну і 86 інших українських підприємств різних форм власності. Ще один приклад – виробництво літака Ан-178. Якщо в 2015 році 48% деталей для нього виготовлялося в Україні, 41% – в Росії і 11% – в інших країнах, то вже в 2016 році Укроборонпром повністю відмовився від російських комплектуючих. – зазначають у прес-службі концерну.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.