“Укроборонпром” успішно випробував вітчизняні ракети (відео)

1892

Українські військові провели планові випробувальні запуски українських ракет, що були вироблені підприємствами Державного Концерну  “Укроборонпром” у кооперації з Державним космічним агентством України.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр Укроборонпрому.

Всі запуски відбулися успішно. Ракети точно вразили визначені цілі, – заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

Під час випробувань здійснили перевірку системи керування ракетами та точності ураження цілей на максимальній дальності.

- РЕКЛАМА -
  • Турчинов також наголосив, що завдяки реалізації ракетної програми, затвердженої РНБО, “вже з четвертого кварталу 2016 року Збройні Сили України почали одержувати потужну ракетну зброю, здатну надійно виконувати складні бойові завдання”.  Їх розробкою займаються українські фахівці, а цикл виробництва є замкненим на потужностях українського оборонно-промислового комплексу.

     


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.