“Укроборонпром” представить український ОПК на IDEF 2017

4887
 • Державний концерн “Укроборонпром” представить Україну на 13-й Міжнародній виставці військової техніки “IDEF-2017”, що розпочнеться 9 травня в м. Стамбул, Туреччина.

  Турецька Республіка є одним з найважливіших партнерів “УКРОБОРОНПРОМУ” – вже існують конкретні домовленості поглиблення співпраці за різними напрямками військово-технічного співробітництва.

  Одним з пріоритетних завдань для нас є перехід на міжнародні стандарти у виробництві озброєння та військової техніки. Туреччина є членом НАТО, тому цей досвід для нас є дуже важливим фактором задля поглиблення ВТС

  Участь у таких заходах, як “IDEF-2017”, є важливим аспектом успішного розвитку будь-якої галузі.

  Цього разу у Стамбулі будуть представлені 15 підприємств та 5 спецекспортерів  Концерну. Вперше на цій виставці буде представлено переносний ракетний гранатомет. Також на стенді “УКРОБОРОНПРОМУ” в рамках IDEF-2017 продемонструють передові розробки українського оборонно-промислового комплексу, серед них: натурний зразок безпілотного мінібронетраспортеру “Фантом”, бронетранспортери БТР-3Е1 та “Дозор-Б”, БМ “Оплот”,  танкові двигуни та агрегати, ракетне та артилерійське озброєння, вогнепальна зброя та інше.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.