Укроборонпром показав новий реактивний вогнемет РПВ-16

5796
Реактивний вогнемет РПВ-16

Концерн Укроборонпром представив новітній реактивний вогнемет РПВ-16 під час демонстрації своїх нових розробок на військовому полігоні в Чернігівській області

РПВ-16 є розробкою фахівців з Державного науково-дослідного інституту хімічних продуктів (м.Шостка). Новою розробкою є реактивний вогнемет одноразового застосування, який призначений для ураження укритих вогневих точок противника, виведення з ладу легкоброньованої і автомобільної техніки, знищення живої сили противника.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Війсковий Інформатор.

Дальність дії ручного реактивного гранатомета РПВ-16 складає близько 1 км, при цьому прицільна дальність не перевищує 300 метрів.

 • Гранатомет являє собою пусковий контейнер з встановленим боєприпасом, який оснащується виділенням та пороховим двигуном й власне самої бойовою частиною. Бойова частина вже складається з капсули, заповненої вогняною сумішшю, детонатора і блоку таблеток запалювальної-розривного заряду. При попаданні в ціль відбувається підрив термобарического боєприпасу з його паливо-повітряної суміші, що в підсумку призводить до об’ємної детонації і руйнування укріпленої точки або бункера. Аерозольне облако та ударна хвиля, що проникають навіть в самі дрібні щілини.

  Дана зброя відноситься до перспективних і має високі шанси найближчим часом опинитися на озброєнні українських військових.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here