“Укроборонпром” передав майже 16 тисяч одиниць ОВТ українській армії з початку 2014 року

2425

Підприємства-учасники Державного концерну “Укроборонпром” передали 15 903 одиниці озброєння та військової техніки для української армії. Такі результати діяльності найбільшого оборонно-промислового об’єднання держави містяться в щорічному звіті роботи нового менеджменту, що був призначений Президентом України в липні 2014 року.

За звітній період, з липня 2014 по липень 2017 року, українську армію посилили 5 281 одиниця нової та модернізованої техніки, 7 164 одиниці відремонтованої та відновленої, а також передано 3 458 одиниць ЗІП, вузлів та агрегатів.

Серед нового та модернізованого ОВТ більшість становить ракетно-артилерійське озброєння, а також ракети та боєприпаси – 1 061 од. та 2 613 од. відповідно. Військові також отримали 1 277 нових та модернізованих систем радіолокації, радіоелектронної боротьби та засобів зв’язку,  295 одиниць бронетехніки, артилерії та спеціальної техніки, а також 35 одиниць авіаційної техніки та обладнання.

 • За три роки українська армія поповнилась 3 395 одиницями відновленої та відремонтованої бронетехніки, артилерії та спецмашин. Підприємства Концерну відновили та відремонтували 2 991 одиницю ракетно-артилерійського озброєння, 463 одиниці систем радіолокації, радіоелектронної боротьби та засобів зв’язку, 298 одиниць авіаційної техніки та відповідного обладнання, а також 17 одиниць військово-морської техніки.

  Нагадаємо, що за словами Президента України Петра Порошенка Збройні сили України увійшли в десятку сильніших армій на континенті . Навесні 2014 року «Укроборонпром» почав мобілізацію всіх виробничих і наукових сил у створенні міцного щита для захисту кордонів України. Лише за перший рік протистояння виробництво і модернізація зброї та військової техніки зросло у 36 разів. Армія системно та в повному обсязі отримує всю необхідну зброю і техніку, відповідно до Держоборонзамовлення.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.