УкрОборонПром направить значні кошти на авіацію

17850
Літаки Ан-148 у складальному цеху заводу "Антонов"
 • Передбачені проектом держбюджету на 2019 рік 2,8 млрд грн для “Укроборонпрому” будуть спрямовані на потреби Збройних сил України в новій авіатехніці.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Крылья.

  Передбачене допрацьованим до другого читання проектом держбюджету на 2019 рік дофінансування статутного капіталу держконцерну “Укроборонпром” у розмірі 2,8 млрд грн, в разі затвердження закону про держбюджет, планується направити, в першу чергу, на оновлення і розвиток потужностей підприємств авіаційного кластера держконцерну, повідомили в “Укроборонпрому”.

  “У разі прийняття держбюджету на наступний рік передбачене проектом основного фінансового закону дофінансування статутного капіталу держконцерну в розмірі 2,8 млрд грн буде направлено, в першу чергу, на оновлення виробничих потужностей авіабудівних підприємств “Укроборонпрому”, розробку і підготовку до серійного виробництва нових зразків авіаційної техніки для ЗСУ, а також на фінансування інших заходів по зміцненню вітчизняної оборонної промисловості”, – повідомив співрозмовник агентства.

  Як нагадали в зв’язку з цим у дежконцерні, в останні роки підприємства авіакластера “Укроборонпрому” ведуть активні роботи, спрямовані на посилення спроможностей Повітряних Сил ЗСУ.

  “У цьому році українські льотчики вже отримали кілька десятків одиниць авіаційної техніки, зокрема, фронтові бомбардувальники і розвідники Су-24, модернізовані винищувачі МіГ-29 і Су-27, військово-транспортні Ан-26 і Іл-76, багатоцільові вертольоти Мі 8 і Мі-24, а також безпілотники Spectator”, – зазначив співрозмовник агентства.

  “Крім того, на початку листопада було проведено бойові стрільби із зенітних ракетних комплексів, які пройшли відновлення або капремонт на потужностях “Укроборонпрому”, – додав він.

  За даними “Укроборонпрому”, передбачене проектом держбюджету на 2019 рік масштабне дофінансування статутного капіталу держконцерну дозволить довести розмір статутного капіталу до 3,5 млрд грн.