Українська приватна компанія розробляє нову бойову машину піхоти

6499

Українська приватна компанія “Корт” розробляє нову бойову машину піхоти

Про це заявив президент Асоціації виробників озброєння та військової техніки України Вадим Кодачигов під час круглого столу в Києві. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defence-Blog

Нова концепція бойової машини піхоти (БМП) називається ТУР на базі багатоцільового бронетранспортеру МТ-ЛБ. БМП ТУР  легка броньована машина, яка пропонує значущі покращення у броньованих машинах серії МТ-ЛБ.

БМП ТУР буде мати екіпаж з трьох осіб (командир, навідник та водій) та восьми чоловік десанту. БМП буде забезпечувати захищене перевезення та мобільність застосування. Броня цієї бойової машини забезпечує захист проти осколків,  стрілецької зброї та артилерійських снарядів.

- РЕКЛАМА -
  • Екіпаж, водій, командир та навідник сідають у відсік у передній частині транспортного засобу, а двигун буде за ними. Виходити будуть через двері в задній частині БМП.

    БМП ТУР також може бути оснащений сучасною баштою з 30-мм автоматичними гарматами та протитанковими ракетами, що забезпечує підвищений рівень бойової міці.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.