Україна візьме участь в тендерах на модернізацію зенітно-ракетних комплексів Індії

7439
 • ДП «Спецтехноекспорт» під час відкриття другого представництва в Індії досягло нових домовленостей з партнерами, у тому числі на модернізацію ЗРК Індії.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу “СпецТехноЕкспорт”.

  ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», офіційно відкрило своє друге закордонне представництво у м.Нашик, Республіка «Індія». Разом з головним представництвом «Спецтехноекспорту» у столиці Індії м.Нью Делі, новий офіс займатиметься забезпеченням оперативної та ефективної співпраці підприємства з індійськими партнерами.

  За словами в.о. директора ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» Владислава Бельбаса, можливість більш тісної комунікації з іноземними партнерами дає змогу збільшувати обсяги співпраці.

  Так, було досягнуто нових домовленостей з індійською стороною про участь ДП «Спецтехноекспорт» у тендерах на спільну модернізацію індійських зенітно-ракетних комплексів С-125 “Печора”, ЗСУ-23-4 «Шилка» та інших систем.

  Україна має великий досвід у модернізації ЗРК С-125. Так, нещодавно було проведено випробувальні пуски української модернізації ЗРК, що отримала назву С-125М «Печора». Система з ракетою 5В27Д-М2 розроблена КБ “ЛУЧ” та державним підприємством “Радіонікс”.