Україна та США створюють новий бойовий модуль за стандартами НАТО

9586

ДП “Спецтехноекспорт”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, та одна із провідних компаній США, що спеціалізується на виробництві стрілецької зброї, уклали Меморандум про співпрацю.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ДК “Укроборонпром”.

Йдеться про створення спільного бойового модуля за стандартами НАТО. Відповідні переговори та підписання документу відбулося 14 червня у рамках 26-ї міжнародної виставки Eurosatory-2018.

  • Згідно із Меморандумом, американська компанія постачатиме кулемети для бойових модулів. Натомість виробництво налагодять на одному із підприємств “Укроборонпрому”.

    Крім того, компанія зі США виявила зацікавленість у спільному виробництві нестандартних зразків озброєння.

    Сторони очікують, що бойовий модуль надійде на озброєння Збройних сил України, а також буде постачатися  в інтересах третіх країн.

    Зазначимо, що Україна дотримується курсу на вступ до Північноатлантичного альянсу. Підписання зазначеного Меморандуму є одним із кроків запровадження стандартів НАТО у виробництво зброї та техніки, метою якого є сумісність озброєння України та країн-членів Альянсу.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.