Україна та Румунія провели перші спільні навчання Riverine-2018 (Фото)

2307

На ділянці Дунаю від Ізмаїла до румунського порту Бреїла пройшли перші спільні українсько-румунські навчання Riverine-2018.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на РБК-Україна.

Зокрема, у маневрах взяли участь 2 кораблі ВМС та катер прикордонної поліції Румунії.

  • Протягом трьох діб військові моряки та морські прикордонники двох держав відпрацьовували спільні дії із забезпечення безпеки цивільного судноплавства, проведення рятувальних та оглядових операцій, маневрування в специфічних умовах річкової навігації.

    “У маневрах взяли участь 2 кораблі ВМС та катер прикордонної поліції Румунії, навчальний катер та 2 МБАК Військово-морських сил ЗСУ, корабель та 2 малих катери Морської охорони Держприкордонслужби України”, – повідомляють у ДПСУ.

    “Навчання спрямовані на зміцнення регіональної безпеки та покращення взаємодії між флотами України та Румунії. Ці маневри дозволять нам підтримувати стабільність у регіоні, якісно тренувати сили та запроваджувати стандарти взаємодії між військовими моряками”, – зазначив заступник начальника управління бойової підготовки Командування ВМС ЗС України Андрій Куриленко.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.