Україна ратифікувала угоду з Індонезією про співробітництво в оборонній галузі

1772
БТР-4М на вогневому рубежі в Індонезії / Фото: Dicky Asmoro, Handre Saleh
БТР-4М на вогневому рубежі в Індонезії / Фото: Dicky Asmoro, Handre Saleh

Верховна Рада України підтримала законопроект №0126 “Про ратифікацію Угоди між Кабінетом міністрів України та Урядом Республіки Індонезія про співробітництво в оборонній галузі”.

За документ проголосували 227 парламентарів, передає кореспондент РБК-Україна. Так, проект закону було розроблено відповідно до положень статті 9 закону “Про міжнародні договори України”.

Практичне значення і мета проекту Закону полягають у тому, що в разі його схвалення Верховною Радою України всі необхідні внутрішньодержавні процедури щодо набрання чинності Угодою з Української Сторони буде виконано, – сказано в пояснювальній записці.

Прийняття проекту закону не потребуватиме внесення змін до чинного законодавства України та прийняття нових законодавчих актів.

  • Нагадаємо, індонезійський Корпус морської піхоти успішно протестував українські БТР-4М на березі Яванского моря, недалеко від міста Тангеранг.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here