Україна продала до США радар виробництва НВК «Іскра»

6633

Командування закупівель Армії США (U.S. Army Contracting Command) отримало від українського спецекспортера ДП «Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма «Прогрес» мобільний 3D-оглядовий радіолокатор 36Д6М1-1.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Military Navigator.

36Д6М1-1 – мобільний трикоординатний радіолокатор кругового огляду виробництва українського казенного підприємства «Науково-виробничий комплекс «Іскра» (КП НВК «Іскра»).

  • РЛС типу 36Д6 призначені для виявлення та державного розпізнавання цілей на малих та середніх висотах в умовах впливу активних та пасивних завад з видачею координатної та трасової інформації. Радіолокатор призначений для роботи у складі сучасних автоматизованих систем ППО та для видачі цілевказівок зенітно-ракетним комплексам.

    Нагадаємо, що у 2008 році США купили українську радіолокаційну станцію 36Д6-М, про що тоді повідомили низка ЗМІ з посиланням на компанію «Укрспецекспорт».


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.