Україна представить модернізовані танки Т-84 під час святкування 26-ї річниці незалежності

8076
Т-84 - Волошин Павло
 • Україна представить свої модернізовані танки у серпні під час параду в рамках 26-ї річниці незалежності України.

  ДП «Завод імені Малишева», який входить до концерну Укроборонпром, модернізували шість основних бойових танків Т-84. Цей танк є попередником новітніх танків “Оплот”. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Defence-Blog.

  «Т-84 насправді це той самий Оплот за своїми характеристиками,. але в той же час, вартість модернізованого Т-84 танка на порядок нижче, ніж виробництва танків Оплот», – сказав головний інженер харківського Завод імені Малишева Олександр Шейко.

  Перший прототип танку Т-84 відбувся у 1994 році, і в тому ж році було прийнято рішення побудувати ще кілька машин. Перший дослідний зразок Т-84 було створено 1994, того ж року було вирішено створити ще кілька машин, котрі згодом було всебічно перевірено на підприємстві і армійських полігонах. Вперше Т-84 був представлений в Об’єднаних Арабських Еміратах 1995 на міжнародній виставці військової техніки. Новий танк викликав зацікавлення у керівництва Пакистану, згодом було укладено угоду про поставку 320 нових Т-84 до Пакистану.

  Основне озброєння включає стабілізовану 125-мм гладкоствольну гармату KBA3 снаря подається за допомогою автомата заряджання карусельного типу і забезпеченою тепловою втулкою і витяжного екстрактором (ежектор гармати). Гармата стабілізована у вертикальній і горизонтальній площинах. Гармата має ствол швидкої заміни, які можуть бути змінені в польових умовах без необхідності демонтажу гармати з танка.

  Особливість танка це те, що вона забезпечена ПТКР, щоб дати можливість гарматі стріляти ракетою по лазерному наведенню, та ураження цілей до 5000 м.

  На сьогоднішній день, Завод імені Малишева починає поточний ремонт і модернізацію партії танків Т-84 для Збройних Сил України.

  Т-84 танк подальшого розвитку танка Т-80УД за допомогою установки, крім усього іншого, різних захистів вибухових реактивних броньових модулів, причому вони доповнені пасивним масивом броні, і більш досконалої система управління вогнем аналогічно встановлені на сучасних танках українського Оплот.

  1 коментар

  1. Боже, а ви нормальний переклад можете робити, то ж нереально читати, плюс інші помилки. В Пакистан йшли Т-80УД, а не Т-84

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.