Україна представила новий легкий ударний вертоліт КТ-112 на виставці IDEX 2017 (фото)

3976
Легкий ударний вертоліт КТ-122УД (с) defence-blog.com
Легкий ударний вертоліт КТ-122УД (с) defence-blog.com

Державна зовнішньоторговельна та інвестиційна фірма “Укрінмаш”, що входить до складу концерну Укроборонпром, представила концепт нового легкого ударного вертольота КТ-112.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на військово-аналітичне агентство новин «Военный-Информатор».

На стенді концерну Укроборонпром на міжнародній виставці iDEX 2017 Абу-Дабі був представлений макет нового багатофункціонального ударного вертольота КТ-112УД з протитанковим ракетним комплексом “Бар’єр-В” і ракетами класу повітря-повітря для поразки повітряних цілей типу інших вертольотів або безпілотних літальних апаратів.

- РЕКЛАМА -
 • Нова модифікація КТ-112УД є покращеною версією вертольота КТ-112 «Кадет» розробки КБ «Вертикаль». Новий вертоліт буде оснащується двома двигунами Rotax 914 потужністю в 115 к.с., що дозволить розвивати вертольоту максимальну швидкість в 200 км/ч.

  При повній злітній масі в 1000 кг, вертоліт КТ-112УД буде здатний нести комплекс керованого

  Кт-112 варіант для поліції

  протитанкового озброєння типу “Бар’єр-В” і ракети класу повітря-повітря типу Стріла-2 або Стріла-1. Вертоліт також буде оснащуватися кулеметом 7,62 мм.

  Застосування гіростабілізованої платформи з тепловізором і каналом управління протитанковими ракетами дозволяє застосовувати вертоліт для ураження нерухомих і рухомих сучасних броньованих цілей, які мають комбіновану, рознесених або монолітну броню, в тому числі з динамічним захистом, а також малорозмірних цілей типу довготривалих вогневих точок, танк в окопі , легкоброньованих об’єктів і вертольотів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
  • Igor Nikolaev

   Скоріш треба, від концепту до конвеєра в стислі терміни повинні вже бути на озброєнні. Щасти!

  • Max Shyshka

   Вау-вау “Укринмаш” по легче, ты опережаешь время с такими вертолетами