Україна постачатиме запасні частини основного бойового танка Т-72 до однієї з європейських країн

2445
Фото: Укроборонсервіс

Компанія СпецТехноЕкспорт підписала контракт на постачання запасних частин основних бойових танків T-72 до однієї з європейських країн

Про це повідомляє Національний промисловий портал.

Державне підприємство «СпецТехноЕкспорт», що входить до складу концерну “УкрОборонПром”, підписало контракт із державною європейською компанією на постачання запасних частин та комплектуючих до основних бойових танків Т-72 протягом 2017-2019 років.

Контракт підписано на підставі результатів участі компанії «СпецТехноЕкспорт» у відкритому та публічному тендері який пройшов по правилам GPA (Угода про державні закупівлі). Це перший виграний тендер у сучасній практиці українських підприємств який був проведений за такими стандартами і правилами.

- РЕКЛАМА -
  • Нагадаємо, що державне підприємство «СпецТехноЕкспорт» спеціалізується на експорті сучасних військових технологій та надання послуг з ремонту, модернізації та технічного обслуговування зброї та спеціального обладнання.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.