Україна піднялася на 6 позицій в рейтингу виробників зброї

4522

Державний концерн “Укроборонпром” посів 62 місце в рейтингу міжнародного видання “Defense News” в 2017 році

За а три роки “Укроборонпром” спромігся не лише потрапити в Топ-100 світових лідерів виробників зброї, а й просунутись вгору ще на 30 позицій .

“Забезпечення української армії, нові інноваційні розробки, нові проекти з міжнародними партнерами, нові підприємства та розвиток всієї економіки держави. Цей прогрес відмічають й західні аналітики. Ми дякуємо всьому 80 тисячному колективу наших підприємств, що забезпечують стійкий розвиток українського оборонно-промислового комплексу”, – прокоментували цьогорічний рейтинг “Top 100 for 2017” від “Defense News” в Концерні.

Українській оборонно-промисловий комплекс розвивається та інтегрується у світовий сектор безпеки та оборони, а вектор реформ задля інтеграції в НАТО є незворотнім. Нині підприємства-учасники “Укроборонпрому” активно переходять на міжнародні стандарти роботи – 70% з них вже сертифіковані за ISO 9001 та впроваджується система управління та гарантування якості AQAP 2000. За цей час доступ до Головного каталогу НАТО з логістики (NATO Master Catalogue of References for Logistics) отримали 40 вітчизнянних підприємств. Цей інструмент дозволив підприємствам вітчизняного ОПК вийти на міжнародний ринок озброєння та реалізовувати програму імпортозаміщення. Запровадження роботи з каталогом допомогло “Укроборонпрому” швидко знчаайти заміну російським постачальникам комплектуючих.

Видання Defense News щороку складає рейтинг “TOP 100” світових компаній виробників зброї. Станом на 2014 рік Україна взагалі не була представлена у відповідному рейтингу . Вперше  “Укроборонпром” потрапив до рейтингу в 2015 році, посівши 92 сходинку, зробивши в 2016 ривок на 24 позиції та ставши 68-м. Цього року світові експерти продовжують відзначати розвиток концерну і додають ще 6 позицій.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.