Україна піднялася на 6 позицій в рейтингу виробників зброї

4247

Державний концерн “Укроборонпром” посів 62 місце в рейтингу міжнародного видання “Defense News” в 2017 році

За а три роки “Укроборонпром” спромігся не лише потрапити в Топ-100 світових лідерів виробників зброї, а й просунутись вгору ще на 30 позицій .

“Забезпечення української армії, нові інноваційні розробки, нові проекти з міжнародними партнерами, нові підприємства та розвиток всієї економіки держави. Цей прогрес відмічають й західні аналітики. Ми дякуємо всьому 80 тисячному колективу наших підприємств, що забезпечують стійкий розвиток українського оборонно-промислового комплексу”, – прокоментували цьогорічний рейтинг “Top 100 for 2017” від “Defense News” в Концерні.

Українській оборонно-промисловий комплекс розвивається та інтегрується у світовий сектор безпеки та оборони, а вектор реформ задля інтеграції в НАТО є незворотнім. Нині підприємства-учасники “Укроборонпрому” активно переходять на міжнародні стандарти роботи – 70% з них вже сертифіковані за ISO 9001 та впроваджується система управління та гарантування якості AQAP 2000. За цей час доступ до Головного каталогу НАТО з логістики (NATO Master Catalogue of References for Logistics) отримали 40 вітчизнянних підприємств. Цей інструмент дозволив підприємствам вітчизняного ОПК вийти на міжнародний ринок озброєння та реалізовувати програму імпортозаміщення. Запровадження роботи з каталогом допомогло “Укроборонпрому” швидко знчаайти заміну російським постачальникам комплектуючих.

Видання Defense News щороку складає рейтинг “TOP 100” світових компаній виробників зброї. Станом на 2014 рік Україна взагалі не була представлена у відповідному рейтингу . Вперше  “Укроборонпром” потрапив до рейтингу в 2015 році, посівши 92 сходинку, зробивши в 2016 ривок на 24 позиції та ставши 68-м. Цього року світові експерти продовжують відзначати розвиток концерну і додають ще 6 позицій.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here