Україна модернізує вертольоти МІ-17 турецької жандармерії

4640
Україна виграла тендер на ремонт і модернізацію 17-ти вертольотів МІ-17 турецької жандармерії.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у Twitter.

Україна виграла тендер – $40 млн на ремонт та модернізацію 17-ти вертольотів МІ-17 турецької жандармерії. Реалізовується компанією «Мотор-Січ» та ремонтним заводом у Конотопі. Ми маємо унікальну компетенцію в сфері авіаремонту. Співпраця з Туреччиною – це наша стратегія, – наголосив він.

Реалізується (тендер) компанією “Мотор-Січ” і ремонтним заводом у Конотопі, – уточнив глава МВС, переає Інтерфакс-Україна.

Ми маємо унікальну компетенцію в сфері авіаремонту. Співпраця з Туреччиною – це наша стратегія, – підкреслив А.Аваков.

  • ПАТ “Мотор Січ” – один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також для промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію більш ніж в 100 країн світу. У 2012 році в Запоріжжі створено вертолітне КБ “Мотор Січ”. В даний час ПАТ забезпечує, в тому числі, виробництво багатоцільових вертольотів Мі-8МСБ і Мі-2МСБ, є ремоторізірованнимі і модернізіпрованнимі версіями радянських багатоцільових Мі-8Т та Мі-2. У 2015 році “Мотор Січ” розпочато поставки вертолітної техніки в армію в рамках держоборонзамовлення (ДОЗ).

    Що входить до складу “Укроборонпрому” з 2011 року за рішенням уряду ДП “Конотопський авіаремонтний завод” Авіакон “забезпечує капітально-відновлювальний ремонт будь-якої складності, переобладнання і модернізацію вертольотів сімейства Мі всіх типів. На заводі капітально ремонтуються і відновлюються бойові вертольоти Мі-24, багатоцільові вертольоти Мі-26, багатоцільові вертольоти Мі-8 / Мі-17, легкі багатоцільові вертольоти Мі-2 і інша військова та цивільна техніка. У липні 2016 року авіаремзавод “Авіакон” отримав сертифікат відповідності систем и якості вимогам стандарту НАТО AQAР 2120.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.