Україна маленькими кроками відтісняє Росію на Індійському секторі оборони

2443
Arjun Mk II

[dropcap]У[/dropcap]країна може розширити свою присутність в Індійському секторі оборони, та набрати проектів на суму близько 10 млрд доларів. Україна позиціонує себе в якості більш дешевої альтернативи обслуговування зброї і обладнання радянської епохи, чим це пропонує Росія.

[column size=”two-third”]Державні та галузеві джерела Індії заявляють, що Україна зробила пропозицію на модернізацію 1500 штук бойових машин піхоти (БМП-2) індійської армії. Індійська фірма RDA і УкрСпецЕкспорт почали співпрацю, та заявили що на програму модернізації БМП-2 у кількості 1500 штук треба $2 млрд. Повідомляє Національний промисловий портал.

 • Ще одна можливість для розвитку стосунків в сфері війсково промислового комплексу полягає в поставці протитанкових ракет для танків Arjun Mk II який розробляется організацією оборонних досліджень і розробок (DRDO). УкрСпецЕкспорт має партнерські відносини з індійською фірмою Punj Lloyd який вніс цю пропозицію в DRDO.

  Читайте також: Індія зацікавилась інвестиціями в Україну та українським експортом[/column][column size=”one-third” last=”true”]Також для України може бути замовлення на ракети для 120-мм гармати танка Arjun Mk II, кількість ракет може бути значним, так як індійська армія планує зробити 118 таких танків. Можливість вести вогонь ракетами є одним з найважливіших кроків в модернізації нового танка. Ізраїльскі ракет LAHAT від компанії “Israel Aerospace Industries” які проходили випробування, не відповідає вимогам армії.[/column]

  [pullquote-left]Для довідки: ДП “Науково-виробничий комплекс газотурбобудування (НВКГ) “Зоря-Машпроект” забезпечило у 2015 році поставку енергетичного обладнання для кораблів ВМФ Індії. Поставляючи газові турбіни для нового фрегату ВМФ Індії.[/pullquote-left]Індійські ЗМІ повідомили, що компанія RDA провели обговорення з ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” що входить до концерну УкрОборонПром, що до мабутнього партнерства між країнами.

  Раніше ми писали, що КБ “Антонов” прийме участь у тендері на розробку багатоцільового транспортного літака замість російського Іл-214[pullquote-right]Для довідки: Згідно зі звітом Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем світу, Україна була в першій десятці експортерів зброї в 2011-15 роки, що становить 2,6% світового ринку.[/pullquote-right]

  “Якщо деякі з цих проектів будуть виконані, це може підняти Україну як одного з основних експортерів зброї і поліпшити своє становище в Індії” – кажуть посадові особи Індії, які ознайомлені з спільними проектами.

  Укроборонпром провів попередні переговори з фірмами Larsen & Toubro і Tata Advanced Systems, щоб визначити області партнерства в рамках урядової програми «Зроблено в Індії».

  Чиновники Індії заявили, що Україна також позиціонує себе як оригінальний виробник обладнання та техніки, щоб взяти під свій контроль ринок для технічного обслуговування, ремонту і капітального ремонту зброї радянської епохи.

  Також Україна отримала та виконала у 2015 році контракт на суму $400 млн, на модернізацію Ан-32 ВПС Індії, хоча були затримки і проблеми.

   

  Джерело: Національний промисловий портал.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.