Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов і посол Кореї в Україні Янг-Гу Лі на зустрічі в Києві обговорили питання поглиблення двостороннього співробітництва у військово-технічній та космічній сферах.

Як повідомляє в середу прес-служба РНБО, сторони також обговорили питання проведення засідання спільної комісії з військово-технічного співробітництва, що, за словами О.Турчинова, може значно прискорити реалізацію спільних проектів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Є великий спектр напрямків, в яких ми могли б підняти нашу кооперацію на принципово новий рівень”, – зазначив секретар РНБО.

За його словами, Україна і Корея мають багато спільного – “в умовах воєнного протистояння змушені були забезпечити соціально-економічний і демократичний розвиток своїх країн”.

У свою чергу, посол вказав на зацікавленість уряду Республіки Корея в поглибленні співпраці з Україною. Він також зазначив, що Корея підтримує територіальну цілісність і суверенітет України.

“Ми вас розуміємо як нікого. Адже Південна Корея пережила нищівні війни, зовнішній тиск і потужні економічні кризи, але без цього наша країна ніколи не стала б такою сильною та розвинутою, якою вона є зараз. Будь-яка криза дає можливість для подальшого розвитку”, – цитує дипломата прес-служба РНБО.

Янг-Гу Лі висловив переконання, що двостороннє співробітництво може принести “надзвичайно масштабні і позитивні результати”.