У Миколаєві завершено доковий ремонт навчального катеру ВМС України U541 «Сміла»

1914
вмс катер сміла
Фото: smg.com.ua

У Миколаєві завершено доковий ремонт навчального катеру ВМС України U541 «Сміла», що перебуває на ремонті з кінця жовтня

Останній доковий ремонт цього судна відбувався у 1998 році на ХССРЗ ім. “Комінтерна” у Херсоні. Ремонт «Сміли» проводився  ТОВ «Південна судноремонтна компанія», яке виграло тендер.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу SMG

Миколаївська верф SMG надала для виконання ремонту судна свій виробничий майданчиr, а також виконувала ремонт його металевих конструкцій і донно-бортової арматури.

 • Інший катер проекту УК-3 “Чигирин” у червні цього року вперше самостійно вийшов в море за 17 років, він пройшов повний капітальний ремонт та вже взяв участь у поході курсантів інституту ВМС до портів Болгарії та Румунії.

  U541 «Сміла» – навчальний катер Академії ВМС України, був побудований у 1985 році в Польщі. З 1996 р. у складі Військово-Морських Сил України як навчальний катер.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here