У Києві представлять модернізований БРДМ-2Т з новим комплексом навісного захисту «Янгол» (фото)

7372

Під час виставки «Зброя та безпека-2018», що завтра розпочне свою роботу у Києві, вітчизняна компанія ТОВ «Науково-виробнича компанія «ТЕХІМПЕКС» продемонструє один з нових варіантів комплекту навісного перфорованого протикульного захисту «Янгол».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Military Navigator.

На цей час компанією розроблені варіанти перфорованого захисту проти боєприпасів калібрів 7,62х54 мм (тип кулі Б32), 12,7х108 мм (тип кулі Б32), та 14,5х114 мм. Під час виставки буде презентований перший варіант «Янгола», яким буде оснащено, модернізовану фахівцями «ТЕХІМПЕКС», розвідувальну бронемашину БРДМ-2Т.

 • Система перфорованого протикульного захисту «Янгол», призначена для підвищення рівня захищеності легкої броньованої техніки в умовах застосування великокаліберних снайперських комплексів та сучасних надпотужних бронебійних боєприпасів. Перфорований протикульний захист є одним з найбільш економічних і ефективних технічних рішень.

  Нагадаємо, перфоровані елементи захисту відрізняються високою стійкістю при багаторазових повторних влучаннях і значно перевершують по стійкості всі відомі захисні конструкції на основі оксидної кераміки.

  Однією особливостей, що вигідно відрізняють таки елементи броні, є їх швидкоз’ємність та повна взаємозамінність. Всі елементи захисту розроблені для монтажу і заміни в польових умовах. Для цього не потрібно додаткового навчання, спеціальних навичок та інструменту.

  Навісні несучі конструкції встановлюються на корпусі машини з використанням елементів швидкого монтажу. У разі екстреної необхідності передбачена можливість швидкого демонтажу бортових секцій.

  Як повідомили у компанії «ТЕХІМПЕКС», структура захисних елементів «Янгола» складається з гострих ріжучих кромок, утворених краями отворів. При ударі в перфоровану поверхню з надвисокоміцної сталі сердечники бронебійних боєприпасів руйнуються на дрібні осколки. При цьому на дрібні осколки руйнуються і сердечники з надтвердого карбіду вольфраму (WC), що пояснюється крихкістю надтвердих матеріалів, призначених для пробивання вузький сталевий гомогенної броні.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.