ТОВ “Радіонікс” на виставці “Зброя та безпека – 2018” представило модернізовану радіолокаційну станцію П-18MR

6057
Фото: ukrmilitary
 • На виставці “Зброя та безпека – 2018” у Києві ТОВ “Радіонікс” представило модернізовану радіолокаційну станцію П-18MR.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Military Navigator.

  Радіолокаційна станція П-18MR призначена для виявлення повітряних цілей та видачі їх координат споживачам.

  У результаті проведення модернізації виріб додатково до існуючих функцій може здійснювати автоматичне виявлення і супроводження цілей та визначення їх координат; управління спряженим з нею наземним радіолокаційним запитувачем та рухомим радіовисотоміром; документування радіолокаційної інформації, а також контроль технічного стану РЛС та її діагностику з точністю до функціонального вузла.

  Станція працює в метровому діапазоні та визначає будь-які ворожі безпілотники, а також апарати зі стелсовими технологіями по ехо-сигналу, що надходить до станції. Машини можуть працювати на відстані до 100 м одна від одної, тому кабіна управління станцією разом з оператором може знаходитися в безпечному місці. Станція здійснює електронну перестройку частоти передавача за 0,02 с (у попередньому зразку – до 3 с), має діапазон відстаней відображення цілей до 600 км. Дальність виявлення цілі в 1 кв км на висотах до 100 м становить 30 км, а до 25000 м – до 285 км. Швидкість огляду простору – 3 або 6 об/хв.

  Від попередньої версії П-18 модернізована станція отримала тільки антенне полотно, усі інші деталі є розробками українських виробників. Модернізація може виконуватися шляхом постачання комплектів безпосередньо на територію замовника.