Таїланд відмовляється від українських Оплотів – ЗМІ Таїланду

2338
Военный информатор

Як повідомлять ЗМІ Таїланду, український танк «Оплот» замінять на китайський

Таїланд вирішив відмовитися від українського танка «Оплот». Про це повідомляє таїландська газета Bangkok Post з посиланням на головнокомандуючого тайської армії Чалермчаі Сіттісата (Chalermchai Sittisat), за матеріалами Главком.

Замість «Оплота» військові вирішили закупити китайські бойові машини VT-4. Армія країни вже підписала контракт на поставку 28 таких танків.

- РЕКЛАМА -
 • Як зазначає видання, армія Таїланду вирішила скоротити закупівлю «Оплотів» після того, як виникли проблеми з поставкую 49 танків, контракт на які був підписаний ще 2011 року. Але станом на кінець 2016 року Україна спромоглася відвантажити тайським військовим лише 20 машин.

  Военный информатор

  За технічними характеристиками український «Оплот» входить до десятки кращих танків в світі. Але Харківський танковий завод так і не зміг вийти на необхідні об’єми виробництва цієї машини.

  Рішення скоротити закупівлю танків «Оплот» тайський військовий пояснює «складною політичною ситуацією в Україні».

  Чалермчаі Сіттісат також відмітив, що у Києві ще зберігається шанс виконати контракт. Таїланд готовий прийняти всі замовленні танки, якщо вони будуть виготовлені до жовтня 2017 року.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
  • Nestor Blyum

   Мутняк какой-то,вброс.. Таиланд “ОТКАЗЫВАЕТСЯ”,но если контракт выполнят,то “ЗАБЕРЕТ “. СМЕШНО ! )))

   • Mykhaylo Vlasenko

    Лучше читать оригинал статьи! Сразу ясно – откат такой откат.

  • Roman Savaryn

   У тайців злізне терпіння. Думав вони зрозуміють швидше що серійне виготовлення танів в україні давно померло. Все ж їздили делегації, бачили що конвеєра як такого не існує. Але тут є і плюси. Так як з бтр4е, щоб не втратити остаточно хоч ту дрібносерійну збірку яка є і відповідно не втратити любі примарні майбутні контракти,ми мусимо виготовляти хоч по роті кожні 14 місяців(цикл) оплотів для всу.

  • Mykhaylo Vlasenko

   в оригинале статьи However, the Ukrainian tank maker should be able to deliver all 49 tanks to the Thai army by October, 2017, according to Gen Chalermchai.

   Please credit and share this article with others using this link:http://www.bangkokpost.com/news/politics/1173469/more-china-arms-deals-taking-shape. View our policies at http://goo.gl/9HgTd and http://goo.gl/ou6Ip. © Post Publishing PCL. All rights reserved.