Шепетівський ремонтний завод візьме участь у кооперації з виготовлення боєприпасів для РСЗВ та модернізації самих систем

3758
БМ-21
Фото з вільного доступу

Шепетівський ремонтний завод візьме участь у кооперації з виготовлення боєприпасів для ракетних систем залпового вогню (РСЗВ) та у модернізації самих РСЗВ радянського виробництва в інтересах ЗС України.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Військову панораму.

Як повідомив 16 листопада портал Ukrainian Military Pages, йдеться про виготовлення спеціальної частини 122 мм РСЗВ БМ-21 «Град» та модернізацію бойової машини 9П140 РСЗВ «Ураган».

Держпідприємство «Шепетівський ремонтний завод» входить до складу ДК «Укроборонпром», його діяльність спрямовано на забезпечення потреб артилерії Збройних Сил та інтересів Національної гвардії України – переважно виконання завдань з капітальний ремонту ракетно-артилерійського озброєння. Як зазначає Ukrainian Military Pages, за 36 видами продукції підприємство є монополістом. За 9 місяців 2017 року підприємство випереджає основні економічні та фінансові показники минулих років. Крі того, обсяг випуску товарної продукції для Міністерства оборони України та інших Силових структур збільшився майже у 2 рази у порівнянні з 2016 роком (за 9 місяців 2017 року підприємство випустило товарної продукції на суму 263 327,2 тис. грн., для порівняння, у 2016 році — 150 589,4 тис. грн).


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.