Шепетівський ремонтний завод у три рази збільшив обсяги виробництва та чистого доходу

3819
Фото: milnavigator.tv

Держпідприємство «Шепетівський ремонтний завод», що є одним з провідних підприємств, з відновлення та модернізації артилерійських систем, збільшив обсяги виробництва та чистого доходу у рази

На даний час на підприємстві проходить капітальний ремонт 126 зразків ракетно-артилерійського озброєння. Підприємство є монополістом за 36-ма видами продукції. Протягом 3-х кварталів поточного року, підприємство значно підвищила свої минулі показники економічної та господарської діяльності.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Military Navigator

Серед досягнень підпримства необхідно відмітити: зростання показника чистого доходу у 3 рази з 114 020 тис. грн. у 2016 році до 364 396 тис. грн. тільки за 9 місяців 2017 року. Чистий фінансовий результат підприємства зріс у 6 разів у порівнянні з минулим роком та становив 76 885 тис. грн.

 • За рахунок зростання основних показників діяльності, підприємство почало проводити активну політику набору кадрів та управління персоналом. Чисельність працівників з 2014 року зросла у 1,5 рази, до 529 осіб. При цьому розмір середньої заробітньої плати на підприємстві збільшився з 5813,6 до 9411,03 грн.

  Підприємство входить до складу ДК «Укроборонпром» та разом з іншими підприємствами концерну працює над створенням нових зразків сучасної зброї. Серед нових проектів заводу можна виділити: виготовлення спеціальної частини 122 мм РСЗВ БМ-21 «Град»; модернізація бойової машини 9П140 РСЗВ «Ураган».

  Здобутки підприємства можно було побачити на міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2017» яка відбулася 10-13 жовтня 2017 року у м. Києві.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.