Проект нового ракетного катера для ВМС буде готовий вже в цьому місяці

6115

Проект нового українського ракетного катера, який стане основою бойового потенціалу ВМСУ, презентують вже в цьому місяці.

Про це розповів журналістам командувач флотом віце-адмірал Ігор Воронченко. Передає Думська.

Він додав, що протикорабельні ракети, якими озброять катер, будуть українського виробництва.

«Звичайно, роботи будуть вестися за участю відомих західних компаній, що надають нам якісну продукцію», – сказав адмірал.
Завод-виробник виберуть на конкурсі.

Комфлота не назвав характеристики майбутнього ракетного катера. Можливо, мова йде про доопрацювання проекту «Лань» миколаївського казенного підприємства «Дослідно-проектний центр кораблебудування».

- РЕКЛАМА -
 • Воронченко додав, що до кінця року в Одесу прийдуть ще два броньованих артилерійських катери типу «Гюрза-М». Крім того, «Кузня на Рибальському» закінчує будівництво десантно-штурмових катерів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
  • Roman Savaryn

   Тобто артустановка буде іноземна. Ну в принципі правильно. Нема логіки в тому щоб розробляти те,що майже не буде застосовуватися в серйозних конфліктах. Інша справа пкр зрк і начиння. Цікаво які будуть силові установки.

  • Roman Savaryn

   Лані я так розумію можуть мати або лише пкр або лише зрк. Бо платформа легка та й місця не багато

  • Serhii Chepurnyi

   “…Цікаво які будуть силові установки.” і чиї?