Представлено нову версію санітарної машини “Богдан 2251” (фото)

9032
 • Корпорація “Богдан” провела роботу з модернізації легкого санітарного автомобіля “Богдан 2251” Представляємо вам список оновлень і доопрацювань.

  Повідомляє Національний промисловий портал.

  Розробники санітарного автомобіля “Богдан 2251” врахували побажання основного експлуатанта своєї техніки та внесли доопрацювання як у конструкцію машини, так і у її системи.

  По-перше, на автомобілі встановлена нова паливна система. Вона стала більш витривалою до пального, що заливається в бак. Оновлені основні трубки подачі пального. Це значно покращить ходові характеристики автомобіля і дозволить експлуатувати його у більш жорстких умовах.

  По-друге, у кунг автомобіля доданий люк для вентиляції зверху, що також виконує функцію евакуаційного виходу у випадку надзвичайних ситуацій.

  По-третє, кожне місце для поранених у санітарній машині оснащене чотирма пасками безпеки, що є безпрецедентною кількістю і забезпечує надійний захист поранених під час транспортування по грунтовим автошляхам.

  Представляємо вам наступні оновлення в автомобілі “Богдан-2251”:

  • Доданий спецсигнал для безпечного пересування у великому потоці автомобілів
  • Посилені елементи конструкції кунга
  • Покращена нижня частина конструкції автомобіля
  • Встановлений задній стабілізатор поперечної стійкості
  • Відключеня блокування дверей під час аварійної ситуації
  • Система вимкнення світла в автомобілі під час екстрених ситуацій на полі бою
  • Покращене балансування автомобіля

  Дуже важливим оновленням автомобіля є доступність для використання у ньому носилок за усіма європейськими стандартами та за стандартами НАТО. Також можливе використання лікарняних каталок при замовлені спеціальної версії санітарної машини.

  На новій версії “Богдан 2251” встановлена система електронного зв’язку між кабіною водія та кунгом (раніше було просто вікно).

  Конструктори автомобіля на цьому не зупинилися. Вже найближчий час вони планують встановити на “Богдан 2251” планшети з системами керування автомобілем, що значно полегшать роботу водія та медичних працівників.