Поліція києва отримала для охорони порядку галікоптер Robinson R44 Raven II

4600

Вперше в Україні для охорони громадського порядку правоохоронці використовуватимуть три спеціально укомплектовані сучасним обладнанням автомобілі і вертоліт.

Про це повідомив заступник Голови Національної поліції України, передає департамент комунікації НПУ. Повідомляє Національний промисловий портал.

Для забезпечення безпеки і правопорядку поліція використовуватиме два автомобіля, які укомплектовані сучасною технікою. Третій автомобіль будуть використовувати нацгвардейци. Ці автомобілі будуть використовуватися для фіксації і передачі інформації в режимі онлайн до Ситуаційних центрів Національної поліції України, – повідомив департамент.

 • За словами заступника Голови Національної поліції України, під час проведення масових заходів ситуаційні автомобілі будуть розміщуватися неподалік масового скупчення громадян, що дозволить досконало володіти обстановкою і миттєво реагувати на будь-які події.

  Це дає можливість нам оперативно отримувати відео з тієї чи іншої точки і аналізувати стан справ, а відповідно – приймати управлінські рішення щодо застосування сил і засобів, спеціальної техніки, і всього наявного ресурсу, який залучається до охорони громадського порядку, – зазначив Костянтин Бушуєв .

  Він також додав, що автомобілі також оснащені технікою, яка має доступ до всіх відомчих інформаційних ресурсів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.