Поліція києва отримала для охорони порядку галікоптер Robinson R44 Raven II

4397

Вперше в Україні для охорони громадського порядку правоохоронці використовуватимуть три спеціально укомплектовані сучасним обладнанням автомобілі і вертоліт.

Про це повідомив заступник Голови Національної поліції України, передає департамент комунікації НПУ. Повідомляє Національний промисловий портал.

Для забезпечення безпеки і правопорядку поліція використовуватиме два автомобіля, які укомплектовані сучасною технікою. Третій автомобіль будуть використовувати нацгвардейци. Ці автомобілі будуть використовуватися для фіксації і передачі інформації в режимі онлайн до Ситуаційних центрів Національної поліції України, – повідомив департамент.

- РЕКЛАМА -
 • За словами заступника Голови Національної поліції України, під час проведення масових заходів ситуаційні автомобілі будуть розміщуватися неподалік масового скупчення громадян, що дозволить досконало володіти обстановкою і миттєво реагувати на будь-які події.

  Це дає можливість нам оперативно отримувати відео з тієї чи іншої точки і аналізувати стан справ, а відповідно – приймати управлінські рішення щодо застосування сил і засобів, спеціальної техніки, і всього наявного ресурсу, який залучається до охорони громадського порядку, – зазначив Костянтин Бушуєв .

  Він також додав, що автомобілі також оснащені технікою, яка має доступ до всіх відомчих інформаційних ресурсів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here