Починаєтся виробництво нових БпАК-МП-1

2105
УкрОборонПром
УкрОборонПром

Державний концерн УкрОборонПром оголосила про завершення тестування державного тактичного безпілотника БпАК-МП-1 і готова почати виробництво. У минулому році було вироблено 33 таких БПЛА, які пройшли випробування в зоні ATO. Заплановане серійне виробництво на 200 планерів на рік. Безпілотники повинні бути побудовані виключно на національних компонентах.

БпАК-МП-1 був представлений вперше в січні 2016 року в якості спільного проекту Укроборонпром і Київського політехнічного університету. Їх головна перевага, це технічні характеристики порівнянними з іноземними аналогами, ціна в три рази менша.

У минулому році почалося виробництво предсерійної, мета якого полягала в забезпеченні тестових комплексів, а також для солдат в зоні АТО, які перевіряли систему в бойових умовах. До кінця минулого року, продукція, вироблена заводами, що належать ДП Укроборонпром “Меридіан” було вироблено 33 безпілотника, а також 11 модулів управління і зарядних станцій.

 • 4 січня 2016 офіційно оголосила про завершення державних випробувань і сертифікації системи БпАК-МП-1 для використання в збройних силах України. Після отримання замовлень, компанія «Меридіан», як очікується запустить їх в серійне виробництво, яке в 2017 році досягне 100 машин на рік, і в кінцевому рахунку можливості оцінюються в виробництві в два рази більше.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.