Пакистан отримає нові танки Оплот — Pakistan Defence

7338

Пакистанська військова-аналітична спільнота‏ Pakistan Defence анонсувала появу нового танку в армії Пакистану.

В повідомленні йдеться: “Новий монстр Пакистанської армії наближається…” Повідомляє Національний промисловий портал.


Раніше посол Пакистану в Україні Атар Аббас розказав про наміри Пакистану придбати в України близько сотні танків “Оплот”.

Сьогодні на завершальній стадії тестування та оцінки знаходиться угода про закупівлю українського бойового танку “Оплот”. Та у випадку підписання Пакистан купить на харківському підприємстві “Завод ім. Малишева більше ста одиниць цієї техніки. – сказав в посол.

За його словами оборонний сектор був одним з основних напрямків співпраці між Пакистаном і Україною.

“Це стосувалося закупівель важкої техніки і її технічного обслуговування зокрема, танків “Аль-Халід”, – зазначив посол.

- РЕКЛАМА -
 • За його словами, нещодавно відбулися взаємні візити міністрів оборони Пакистану і України.

  “Кілька місяців тому підписано Угоду про спільне виробництво двигунів для танка” Аль-Халід “і військових вертольотів. Все виробництво буде здійснюватися на пакистанській території”, – підкреслив він.

  Нагадаємо, що тісна військово-технічне співробітництво між Україною та Пакистаном почалося ще в 1996 році, коли Україна продала Пакистану 300 танків.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  2 КОМЕНТАРІ

  1. Під спільним виробництвом танкових двигунів і військових вертольотів в пакистані мається на увазі збірка з українських комплектуючих, та відповідно ремоторизація вертольотів чи виготовлення нових з моторами від мотор січ? Тут не зовсім зрозуміло.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here