НВЦ “СпецТехноМаш” представило лінію для виготовлення боєприпасів Українського виробництва

7679
Фото: Волошин Павло

На міжнародній виставці “Зброя та безпека 2017”, яка цими днями відбувається у Києві у міжнародному виставковому центрі, ТОВ НВЦ “СпецТехноМаш” м.Кременчуг, що спеціалізується на виробництві автоматизованих фасувальних ліній, обладнання для виробництва куль, сердцевини, гільз, представив обладнання для виготовлення боєприпасів, вузлів, деталей, комплектуючих, інструменту та спеціальної технологічної оснастки набоїв до стрілецької зброї.

Представлене технологічне обладнання є універсальним та по можливості може переналагоджуватись під потрібний калібр, під радянські калібри, чи то стандарт НАТО STANAG. Аналогічне обладнання стояло на ЛугПатронЗавод, але зараз обладнання зазнало змін. Зараз стоїть повністью нові системи моніторингу лінії, датчики, та автононмна система лінії.

Фактично представлена лінія спорядження набоїв вже готова до монтування, налагодження та запуску. Єдине, що для повноцінного запуску необхідно також налагодження на підприємстві чи підприємствах партнерах виробництва необхідних порохів та капсулів-запальників.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Шановні розробники!

    Подобається Ваш ресурс, але невеличке зауваження:

    Ви створюєте ресурс на різних мовах, але в перекладах невірно перекладаєте назви міст, відповідно до постанови КМУ №55 від 21/01/2010р. «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею». Назва українською та напис латиницею: Кременчук – Kremenchuk, Київ – Kyiv. Відповідно до логіки постанови та правил написання, повинно бути так і для написів кирилицею для інших країн: Київ – Кыив, Кременчук – Кременчук і т.д.

    Дякую!
    https://uploads.disquscdn.com/images/52f36b3c81c4b86fc854ac01b450d6029cb99293fd334a97ccebbe89a9329ad5.jpg

  2. Та чихать на постановление. дни уебы сидят там и другие советуют как писать. А это оправдывается. Дебилы. Написано, понял, прочитал и иди дальше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.