НВК «Іскра» готує до випробувань засоби контрбатарейної боротьби

20381
КП «НВК «Іскра»
 • Казенне підприємство «Науковий виробничий комплекс «Іскра», що входить до складу ДК «Укроборонпром», завершило розробку конструкторської документації засобів контрбатарейної боротьби.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Military Navigator.

  Наразі підприємством ведуться роботи з виготовлення дослідного зразка. Його передача на державні випробування планується в 2018 році.

  Нагадаємо, що у 2017 році підприємством було завершене розроблення і виготовлені дослідні зразки двох нових радіолокаційних станцій – 80К6Т та МР18. Освоєне виробництво станції радіоперешкод Р-330 та станції РЕБ TRC, які минулого року вже були передані на озброєння Збройних Сил.

  За ініціативою Науково-виробничого комплексу «Іскра» підписано угоду з дванадцятьма підприємствами різних форм власності про створення кластера (об’єднання підприємств), що відкриває додаткові можливості для високоефективної роботи.

  До цього кластеру увійдуть провідні підприємства ДК «Укроборонпром» та компанії приватного сектору економіки: ДП «Науково-дослідний інститут «Квант-Радіоелектроніка», ДП «Науково-дослідний інститут радіолокаційних систем», ДП «Науково-дослідний інститут радіоелектронної техніки», ДП «Новатор», ТОВ «Телекарт-Прилад», ТОВ «Український науково-дослідний інститут комп’ютерних технологій» та інші.