Нова Армія: Для Збройних сил України відновлюють понтонно-мостові парки

5880

На замовлення Міністерства оборони України ПАТ “Київський суднобудівний-судноремонтний завод” проводить ремонт понтонно-мостового парку (ПМП) – комплекту наплавного мосту для подолання військовою технікою водних перешкод.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defense Express.

Напередодні вже було відвантажено перші шість ланок понтонно-мостового парку.

  • На ланках було проведено відновлення зовнішньої обшивки, відновлені всі шарнірні з’єднання і механізми для автоматичного розкриття ланок при скиданні на воду.

    Парк складається з 32-х річкових та 4-х берегових ланок, 2-х вистілок та 12-ти катерів-штовхачів.

    Комплект парку перевозиться на спеціальних автомобілях КрАЗ-255Б  або КрАЗ-260. Річкові ланки призначені для пристрою річкової частини наплавних мостів і поромів. Річкова ланка в розкритому положенні є ротовою дільницею 60-тонного моста довжиною 6,75 м. Для збирання 20-тонного моста його розгортають на дві напівланки та стикують транцями.

    Транспортування понтонно-мостового парку (ПМП)У складі Збройних Сил України понтонно-мостові парки використовуються підрозділами інженерних військ та останній час їх дуже часто при навчаннях всіх родів військ.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.