На «Зброя та безпека – 2018» показали блок аеродинамічного управління для авіабомб

8097
«Адрос» БАУ-01К Фото: Twitter

ТОВ НВФ «Адрон» на «Зброя та безпека – 2018» представив блок аеродинамічного управління «Адрос» БАУ-01К, що може використовувати в складі авіаційних бомбових пострілів вагою 500, 250 та 100 кілограмі.

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Цей блок призначений для коригування бомбового пострілу під час польоту до цілі, що значно підвищує ефективність ураження нерухомих, у тому числі малогабаритних та захищених наземних цілей.

 • Керування авіаційною бомбою здійснюється відхиленням двох пар аеродинамічних рулів, що розташовані на блоку аеродинамічного коригування. Координати цілі вводяться у блок управління під час попередньої чи передпольотної підготовки. Алгоритми управління розроблені ТОВ НВФ «Адрон»

  Блок аеродинамічного управління авіабомб Фото: Український мілітарний портал

  Основні характеристики:

  Діапазон висот застосування: від 500 до 6000 метрів

  Час готовності: не більше 3 секунд

  Час безперервної роботи в автономному польоті: не менше 60 секунд

  Час безперервної роботи системи управління на підвісці: 4 години

  Корегований бомбовий постріл складається з авіаційної бомби, блоку аеродиначіного управління, встановленого на головну втулку для підривника та донного авіаційного підривника ударної дії.

  Бомбометання може виконуватись з зовнішніх балочних тримачів літаків та гелікоптерів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.