На виставці “Зброя та безпека – 2018” представлять новий БТР “Варан” з бойовим модулем “Спис”

11641

Однією із найбільш значущих подій Міжнародної спеціалізованої виставки “Зброя та безпека – 2018” є представлення ходового зразка БТР «Варан», що має на озброєнні бойовий модуль «Спис».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defense Express.

Концепт БТР «Варан» було представлено під час ХІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2015». З тієї пори інженери «ТЕХІМПЕКС» вперто працювали над його доведенням та відпрацюванням усіх технічних тонкощів – з тим, щоб на виході з’явилась лінійка нових машин з використанням однакових вузлів та агрегатів 8х8, 6х6 та 4х4, з характеристиками, що відповідають вимогам найвибагливішого споживача.

  • По суті ця машина є принципово новим бронетранспортером, що побудований за сучасною компоновочною схемою – такою, що застосована в більшості БТР, що стоять на озброєнні сучасних армій, наприклад на фінському Patria (польський Rossomak), або турецьких ARMA 8×8 від Otokar та PARS 8×8 від FNSS.

    За словами представників НВК «ТЕХІМПЕКС», за своїми тактико-технічними та експлуатаційними характеристиками, а також співвідношенням «ціна-якість» БТР «Варан» буде сенсацією як на українському, так і на міжнародному ринках ОВТ. «Варан» вже зацікавив потенційних замовників в Україні та закордоном і незабаром виходить на відомчі випробування однієї із силових структур України.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.