На Гончарівському полігоні вперше було випробувано збірний модуль-їдальню на 240 місць (фото)

5898

Уперше під час бригадних навчань з бригадою територіальної оборони Сухопутних військ ЗС України на Гончарівському полігоні випробувано збірний модуль-їдальня.
Модуль складається з зали прийому їжі на 240 місць, потокової лінії роздавання їжі з пропускною здатністю до 500 чоловік на час, 6-ти виробничих приміщень, бойлерної, душевої, місць для миття рук.

З метою організації якісного та різноманітного приготування їжі залучені штатні військові кухарі бригади та інших військових частин Сухопутних військ. Повідомляє Національний промисловий портал.

З кожним кроком ми намагаємось підвищувати професійність фахівців органів військового управління та тактичного рівня за напрямом продовольчого забезпечення. Набуваємо спроможностей в організації тилового забезпечення та підвищуємо престиж ЗС України у цілому. – Пише на своїй сторінці facebook Центральне управління продовольчого забезпечення ЗСУ Тилу ЗСУ


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.