Модернізований комплекс С-125М на випробуваннях знищив всі вісім морських цілей

12009
Модернізований комплекс С-125М на випробуваннях знищив всі вісім морських цілей
 • Випробування українських ракет довели, що Україна здатна захистити свої рубежі на Чорному та Азовському морі.

  Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після закінчення випробувань на військовому полігоні в Одеській області. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defense Express.

  За його словами, під час випробувань було досягнуто важливих результатів, зокрема, проведено успішну льотну перевірку українських крилатих ракет, та відпрацьовано систему берегової оборони за допомогою модернізованого ракетного комплексу С-125.

  «Завдання, яке було поставлене сьогодні для крилатих ракет, – перевірка на дальність та точність ураження надводних цілей», – сказав Секретар РНБО України, додавши, що ціль було знищено на відстані 280 кілометрів.

  Випробування нової крилатої ракети та модернізованих С-125

  Випробування нової крилатої ракети та модернізованих С-125. Всі цілі вражені! Крилата ракета знищила умовного противника на відстані 280 кілометрів. І це лише початок! До оборони Чорноморського та Азовського узбережжя – готові!

  Опубліковано Олександром Турчиновим Середа, 5 грудня 2018 р.

  Окрім того, О. Турчинов сказав, що для посилення берегової оборони здійснено перевірку точності та надійності враження плавзасобів умовного противника ракетними комплексами С-125, що пройшли глибоку модернізацію на підприємствах українського ОПК.

  «За результатами ураження плавзасобів, модернізовані С-125 довели свою ефективність. Відбулось 8 пусків під час яких було знищено 8 надводних цілей. Це дуже гарний результат, який доводить, що ці модернізовані комплекси здатні забезпечити надійний захист від агресії як з повітря, так і з моря, та значно посилять берегову оборону Чорноморського та Азовського узбережжя», – наголосив О. Турчинов.