Міністр оборони розповів про пріоритетні закупівлі у 2018 році

12710

У 2018 році в першу чергу будуть закуповувати протитанкові засоби, безпілотні летальні апарати, антіснайперські комплекси та танки «Оплот» та інше. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак в ході засідання комітету ВР з нацбезпеки.

Повідомляє Національний промисловий портал.

«Про планування використання ресурсів на цей рік нами чітко визначені пріоритети, в тому числі в Державному оборонне замовлення. Там є пріоритети, пов’язані із закупівлею противотанкових комплексів, закупівлею засобів радіоелектронної боротьби і технічної розвідки, закупівлею безпілотних літальних апаратів, антіснайперських комплексів, завершенням розробки та промислового виробництва ракети «Вільха», а також закупівля танків «Оплот», – сказав Полторак.

За його словами, закупівля збільшиться від 3 до 10 разів.

«Це дасть нам можливість підвищити ефективність використання Збройних сил України в зоні проведення антитерористичної операції», – зазначив міністр.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here