Міністерство оборони виділило гроші на ремонт санітарно-транспортного літака Ан-26 

4083

Військова частина А0215 МО України 30 серпня уклала угоду з ДП «Завод 410 ЦА» ДК «Укроборонпром» про ремонтні послуги на 52,53 млн грн

До грудня цього року буде виконано капітальний ремонт санітарно-транспортного літака Ан-26 №68-06. Регламентом ремонтних робіт передбачено ремонт  двох авіадвигунів АИ-24ВТ, повітряних гвинтів АВ-72Т, турбореактивного двигуна РУ19А-300 і системи нейтрального газу, встановлення піротехнічних засобів, акумуляторних батарей, авіашин першої категорії та низки нових систем, виготовлення чохлів і заглушок, фарбування, укомплектування.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Наші гроші.

Після надання послуг літак матиме міжремонтний ресурс 4 тис год і 4 тис посадок, міжремонтний строк служби дев’ять років, гарантійний ресурс 1 тис год і 500 посадок та гарантійний строк служби два роки. Закупівлю провели за переговорною процедурою, оскільки в Україні такі роботи виконує тільки «Завод 410 ЦА».

- РЕКЛАМА -
  • За даними ЗМІ, у 2015 році цей літак із неофіційною назвою «Рятунчик» відновили до льотного стану за участі волонтерів, ДП «Антонов» та інших підприємств і передали 15-й бригаді військово-транспортної авіації ВПС.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.