Корпорація “Богдан” представила новий багатоцільовий позашляховик для ЗСУ (відео)

12568
Фото: Dylan Malyasov
 • Новий багатоцільовий позашляховик «Богдан 2351» презентували на автоскладальному заводі №2 компанії «Богдан Моторс» в Черкасах.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на InfoCar.

  Військовий автомобіль «Богдан 2351» – уніфікований багатоцільовий позашляховик, який призначений замінити морально і технічно застарілий УАЗ на всіх без виключення ділянках армійської служби. Нова машина має більш потужний двигун потужністю 143 к/с, високу максимальну швидкість і вантажопідйомність.

  У перспективі, «Богдан 2351» – це готова платформа для перетворення в легкий автомобіль вогневої підтримки, з можливістю розвитку в модифікації для військових зв’язківців, саперів,  машини для радіаційної та хімічної розвідки і аеророзвідки.

  «Автомобіль призначений для перевезення особового складу, пересування командирів частин і підрозділів. Крім особового складу автомобіль може перевозити невеликий вантаж, ПММ або боєкомплект. Вантажне відділення автомобіля саме для цього і призначене. Вантажопідйомність автомобіля складає 1000 кілограмів», – сказав комерційний директор підприємства Ігор Осадчий.

  За його словами, автомобіль вдало пройшов визначальні відомчі випробування і допущений до експлуатації в ЗСУ.