Київська область шукає інвестора для будівництва заводу з виробництва боєприпасів

2599
Фото: РБК-Україна

У Київській обласній раді відбулося засідання комісії соціально-економічного розвитку, на якому було розглянуто ініціатива депутата КОР Івана Ступака і глави наглядової ради “Української асоціації власників зброї” Георгія Учайкина про необхідність пошуку інвесторів і будівництва на території Київської області заводу з виробництва боєприпасів для стрілецької зброї.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Цензор.нет

Георгій Учайкін зазначив, що “вже четвертий рік в країні здійснюється так звана Антитерористична операція, а в Україні досі відсутнє виробництво власних боєприпасів. Єдине в Україні патронне виробництво – ПАТ “Луганський патронний завод”, розміщено на непідконтрольною території.

У свою чергу, Іван Ступак зазначив, що “на даний момент в країні так і не побудували власне підприємство з виробництва боєприпасів, що в свою чергу в недалекій перспективі спричинить негативні наслідки для країни в цілому. Київська обласна рада та небайдужі до цього питання громадські організації не можуть залишитися осторонь і зайняти тільки позицію спостерігача”.

“Боєприпаси, скільки б їх не було на складах Міноборони (які періодично горять) мають властивість закінчуватися. Уряд України просто зобов’язане в короткій перспективі налагодити та організувати виробництво необхідних боєприпасів”, – зазначив Іван Ступак.

 • Іван Ступак уточнив, “що в цьому питанні Київська обласна рада виступає в ролі своєрідного” спускового гачка “для старту цього процесу. Наша місія, в рамках робочої групи з усіма зацікавленими державними органами, підшукати найбільш підходящі території в Київській області для розміщення такого виробництва, а також використовуючи всі доступні ресурси знайти потенційного інвестора (в тому числі і іноземного), щоб посадити його за стіл подальших переговорів з компетентними державними службами”.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  2 КОМЕНТАРІ

  1. Південно західна частина київської області. Чим далі від кордону і не на лівому березі. Може тепер справа зрушиться з місця. Хоча укроборонпром розглядав можливість побудови заводу у львівській або хмельницькій області. Головне передбачити місце подалі від любих кордонів і населених пунктів. В тилу. Сьогодні союзники,завтра ні…

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.