Харківський завод ім.Малишева освоїть технологію випробування торсіонних валів

12453

На ДП “Харківський завод ім.Малишева” (Харків) планують освоїти технологію випробування торсіонних валів.

Самі торсіонні вали виробляє завод ім.Малишева, а випробування проходять на іншому підприємстві. Завод оплачує цю роботу. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Status quo.

В рамках програми економії коштів технологію випробування валів розробить центральна заводська лабораторія (ЦЗЛ) заводу ім.Малишева.

- РЕКЛАМА -
  • Як повідомив начальник ЦЗЛ Євген Сатановський, адміністрація заводу запропонувала лабораторії розробити схему випробувального комплексу для торсіонних валів. “Ми не будемо залежати від іншого підприємства і замкнемо цикл робіт всередині заводу”, – розповів Сатановський.

    Торсіонні вали використовуються на заводі у виробництві бротенехнікі. Вали поставляються на експорт як в складі МТО, так і в складі танків. Зараз завод виконує експортний контракт на поставку танків “Оплот” до Таїланду. МТО поставляються, зокрема, в Пакистан для комплектації танків Al-Khalid.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.