Харківський тракторний завод готовий виконувати замовлення на виробництво військової техніки

4481
ХТЗ

Харківський тракторний завод має ліцензію на виробництво техніки подвійного призначення.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Depo.Харьков.

Оборонного замовлення немає поки що. Вона (ліцензія на виготовлення техніки подвійного призначення – ред.) І була, однак просто немає замовлень. Це ж держава повинна замовляти, – сказав Ярославський.

Він додав, що в першому півріччі 2017-го ХТЗ виконав виробничий план -10 вже виготовлено понад 500 тракторів.

Бізнесмен підкреслив, що за час вимушеного простою завод втратив майже всі ринки збуту, тому головна робота ведеться в напрямку відновлення втрачених зв’язків.

 • Довідка. ВАТ “Харківський тракторний завод” – найбільший виробник колісних і гусеничних сільськогосподарських тракторів, будівельно-дорожньої техніки і тягачів в Україні. Підприємство було засноване в 1930 р, за свою історію випустив більше 3 млн одиниць тракторів та іншої техніки. В асортимент продукції входять колісні і гусеничні трактори різної потужності, бульдозери, тягачі, навантажувачі та ін. Традиційно поставляє продукцію на зовнішньому ринку, включаючи країни Європи, Азії, Африки, продукція сертифікована за європейськими стандартами якості.

  В даний час власником контрольного пакета акцій є харківський бізнесмен Олександр Ярославський.

  З 9 березня 2016 року генеральний директор ХТЗ Владислав Губін залишив свою посаду, а з 10 березня за рішенням наглядової ради на цю посаду був призначений Андрій Коваль, який керував заводом в 2006-2007 рр. Після цього на Коваля були відкриті кілька кримінальних проваджень. Майно і рахунки заводу були арештовані. Фактично, з березня 2016 року по січень 2017-го ХТЗ не працював.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.